HAKKIMIZDA

SBS Metal 2016 yılında çelik işleri yapmak adına kuruldu. Apartman yangın merdiveni uygulaması, çatı yapımı olarak küçük adımlar ile başlayan yolculukta daima daha büyük projeleri hedef alan ve büyük potansiyel taşıyan bir şirket halini aldı. Çelik ve otomasyon işleri de yaptığımız bu dönemde, giderek büyüyen ekibi ile alanlarını daha profesyonel şekilde ele alan şirket bünyemiz ileriye dönük hedefleri için çalışmaya devam ediyor.

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

Ekip arkadaşlarımızın her biri kendi alanlarında sertifikalı ve
profesyonel çalışmaktadır. Güçlü ekibimiz ile sorumluluğunu üstlendiğimiz işleri, ofis ortamında projelendiriyor, bu sayede projede kullanılacak olan ürünlerin imalatını önceden yapabiliyoruz. Böylece iş sahasında montaj ve uygulamalarımızı kolaylıkla yapabiliyoruz. Olası çıkabilecek problemlerin analizlerini şantiye safhasından önce yaparak alternatif çözüm ağımızı genişletiyoruz. Çalışma prensibimiz sayesinde projelere tam anlamıyla hakim olabiliyoruz.

SERTİFİKA

Çalışanlarımız kendi alanlarında iş yeterliliği ve iş güvenliği konularında sertifikalı ve kalifiyeli çalışanlardır.

İŞ GÜVENLİĞİ

Şantiye alanında gerekli bütün önlemler alınarak. İş kıyafetleri giyilerek ve güvenlik ekipmanları takılarak çalışılır. Riskin en aza indirgenmesi şantiye ortamı çelik işinde büyük ölçüde önem taşımaktadır.

GÜVEN

Karşılıklı güvene önem veriyoruz. Projelerimiz ve referanslarımız ile biz size güven vermeye hazırız.